Anti -

Virus.lt

"AntiSpyware" programos aptinka ir pašalina iš sistemos "spyware" tipo programas renkančias apie vartotoją duomenis, generuojančias iššokančius langus, be Jūsų žinios besijungiančias prie interneto.

Google
 

Galima įsidiegti nemokamą antivirusinę programą, bet nemokamos programos turi labai ribotas galimybes. Patariama rinktis, kad ir brangesnę, bet įvairių nepriklausomų laboratorijų patikrintą ir vartotojų pripažintą, žymiausių antivirusinių kompanijų programinę įrangą.
Bet jei ir nusprendėte naudoti nemokamą antivirusinę programa, tai bus vistiek saugiau, nei naudoti "nulaužtą" komercinę versiją, nes joje visada bus palikta spragų hakeriams patekti į Jūsų kompiuterį ir pavogti duomenis ar apkrėsti virusais. Rekomenduojame šias nemokamas antivirusines programas :

Avira AntiVir PersonalEdition Classic

avast! avast! 4 Home Edition

AVG AntiVirus Free

Greita paieška : Avira antivirusinės programos :: Avast! programos :: BitDefender programos :: Kaspersky programos :: Trend Micro programos :: Norton programos :: NOD32 :: Panda Antivirus programos :: AVG programos :: Webroot programos :: McAfee programos :: F-Secure programos :: CA antivirusinės programos :: Lavasoft Ad-Aware programos :: Norman saugumo programos :: Ashampoo saugumo programos

Copyright © 2007 Anti-Virus.lt